Karolina Baran – Fajferek

Adwokat.

Członek Izby Adwokackiej w Katowicach.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu „Zamówienia publiczne” na Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie.

Doświadczony praktyk z zakresu wielu  dziedzin prawa.

Posiada wiedzę z zakresu obsługi klientów indywidualnych, jak i obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, zarówno prywatnych, jak i publicznych, w tym placówek oświatowych oraz uczelni wyższych. 

Praktykę zdobywała pod patronatem założyciela Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i wieloletniego jej członka – Adwokata Andrzeja Rajperta. Prowadziła skomplikowane i wymagające specjalistycznej wiedzy sprawy z branży budowlanej, zamówień publicznych, szkolnictwa wyższego, systemu oświaty, górnictwa, obrotu metalami, prawa upadłościowego i naprawczego, własności intelektualnej, czy praw autorskich oraz prawa karnego (w tym przestępczości gospodarczej). Przeprowadzała przez  upadłość  wiele      podmiotów gospodarczych.

Z powodzeniem reprezentowała klientów indywidulanych, począwszy od spraw o zapłatę, podział majątku, rozwodowych, alimentacyjnych,  o  zniesienie  współwłasności,  spadkowych, a skończywszy na błędzie w sztuce medycznej.

Otwarte i rzeczowe podejście oraz konsekwencja i nieustępliwość w dążeniu do celu, doprowadziły niejednokrotnie do osiągnięcia pożądanych dla klienta rezultatów w sprawach o skomplikowanej materii. 

Posługuje się językiem angielskim.

Close Menu