Karolina Baran – Fajferek

Adwokat.

Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, z ukończonymi studiami podyplomowymi o tematyce „Zamówienia publiczne”.

Praktykę zdobywała pod patronatem założyciela Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, wybitnego specjalisty z zakresu prawa gospodarczego – adwokata Andrzeja Rajperta.

Doradza klientom od blisko 10 lat.

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych (w tym placówek oświatowych), którym doradza w bieżącej działalności oraz reprezentuje Klientów na drodze procesów sądowych.

Prowadzi również obsługę podmiotów indywidualnych z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego. Angażuje się, z sukcesami, w procesy odszkodowawcze oraz o zadośćuczynienia związane z takimi zdarzeniami, m. in. jak wypadki przy pracy, wypadki komunikacyjne, błędy w sztuce medycznej.

Cechuje się przede wszystkim profesjonalnym, otwartym i rzeczowym podejściem. Jej konsekwencja i nieustępliwość w dążeniu do celu, doprowadziły Klientów wielokrotnie do osiągnięcia pożądanych rezultatów w sprawach o skomplikowanej materii. 

Kocha podróże i ruch, zdrowy tryb życia, interesuje się rozwojem osobistym oraz nieustannie doskonali swoje kwalifikacje.

Posługuje się językiem angielskim.

Close Menu