Karolina Baran - Fajferek - Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Baran - Fajferek

Idź do spisu treści

Menu główne:

Karolina Baran - Fajferek

ZESPÓŁ

Adwokat

Założyciel Kancelarii.

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.

Doświadczony praktyk z zakresu wielu  dziedzin prawa,  a   także teoretyk   prawa doktorant na Wydziale Prawa  i   Administracji Uniwersytetu  Śląskiego w Katowicach, Katedra Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego.


Posiada wiedzę z zakresu obsługi klientów indywidualnych, jak i obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, zarówno prywatnych, jak i publicznych, w tym placówek oświatowych oraz uczelni wyższych.


Praktykę zdobywała w Kancelarii Adwokackiej Andrzej Rajpert & Karol Konsek sp. p. w Katowicach, gdzie pod patronatem założyciela Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i wieloletniego jej członka – Adwokata Andrzeja Rajperta, prowadziła skomplikowane i wymagające specjalistycznej wiedzy sprawy z branży budowlanej, zamówień publicznych, szkolnictwa wyższego, systemu oświaty, górnictwa, obrotu metalami, prawa upadłościowego i naprawczego, własności intelektualnej, czy praw autorskich oraz prawa karnego (w tym przestępczości gospodarczej). Przeprowadzała przez  upadłość  wiele      podmiotów gospodarczych.

Z powodzeniem reprezentowała klientów indywidulanych, począwszy od spraw o zapłatę, podział majątku, rozwodowych, alimentacyjnych,  o  zniesienie  współwłasności,  spadkowych, a kończywszy na błędzie w sztuce medycznej.

Otwarte i rzeczowe podejście oraz konsekwencja i nieustępliwość w dążeniu do celu, doprowadziły niejednokrotnie do osiągnięcia pożądanych dla klienta rezultatów w sprawach o skomplikowanej materii.

Posługuje się biegle językiem angielskim. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego